Volné pracovní místo  Vedoucí lešenář

Lokalita Třebíč a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Vést tým lešenářů, nabírat nově zaměstnance
Vyhledávat nové obchodní příležitosti
Řídit přidělené zakázky
Podílet se na rozjezdu firmy
Řešit úkoly a problémy ve svěřené oblasti
Služebně cestovat k zákazníkům v rámci celé ČR

Požadujeme

Máte zkušenosti ze stavby lešení, k tomu obchodního ducha a řídící schopnosti? Pro nově budovanou pobočku zavedené firmy hledáme vedoucí/-ho lešenářů, který bude vést tým lidí, hledat a řídit nové zakázky. Stavařské vzdělání a znalost cizího jazyka výhodou. Mzda od 40 tis. Kč, odměny, stabilita.

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Zázemí silné a stabilní společnosti
Přátelský a otevřený kolektiv
Práci na 1 směnu
Mzda od 40 tis. Kč
Odměny
Dovolenou navíc
Sick days
Profesní vzdělávání, jazykové kurzy
Příspěvek na stravování
Výhodný telefonní tarif pro rodinné příslušníky
Zhodnocení financí (firemní akcie)
Výhodné sjednání hypotéky, pojištění a vedení účtu
Místo výkonu práce: Region Třebíč

Jiná sdělení

CHCETE VÍCE INFORMACÍ O TÉTO VEDOUCÍ POZICI? POŠLETE NÁM ŽIVOTOPIS A MY SE S VÁMI SPOJÍME.